Zimná výbava pre dieťa do kočíka – hrejivý fusak.

Zimná výbava pre dieťa do kočíka – hrejivý fusak.

 

V zimných mesiacoch je každé dieťa náchylnejšie na ochorenie. Preto je potrebné deti poctivo obliekať tak, aby bolo zabránené úniku tepla. Najviac tepla uniká cez hlavu, ale je dôležité chrániť celé detské telíčko. Najvhodnejším oblečením je preto počas zimy pre bábätká a batoľatá detský fusak.

Pri obliekaní bábätka si však treba uvedomiť, že dieťa je síce potrebné obliecť teplo, ale tak, aby sa neprehrialo. Malé deti je nutné obliekať po vrstvách. Radšej viac tenších vrstiev, aby ste jednu mohli odobrať v prípade, že je dieťatku horúco. K základnému oblečeniu bábätka v zime patria dupačky, body, ponožky, teplý svetrík, oteplené papučky a hlave čiapka, šál a rukavice. Bábätko tiež môžeme obliecť do tenšieho overalu a potom vložiť do fusaku.

Fusak je vynikajúcou voľbou, ak chcete svoje dieťatko ochrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Je vhodný na cestovanie, hodí sa do kočíka a rovnako aj do autosedačky. Dieťatko sa v ňom cíti príjemne, pohodlne a je mu samozrejme teplo. Ak chcete zistiť, či bábätku nie je chladno, alebo príliš teplo, vopchajte ruku bábätku za krk pod oblečenie. Ak je dieťatko teplé, ale suché, tak mu je príjemne. Aj je však dieťatko vlhké, potí sa a treba jednu vrstvu ubrať. Vo všeobecnosti platí, že dieťa obliekame do jednej vrstvy naviac, než máme my.

Detské fusaky sa vyrábajú v rôznych prevedeniach, vyhotoveniach, z rôznych materiálov a samozrejme aj farbách. Vyrábajú sa nielen zimné fusaky, ale aj prechodné, alebo letné. Fusaky sa vyrábajú aj vo vyhotovení “2 v 1“, alebo aj  “3 v 1“. Tieto fusaky sú viacúčelové, hodia sa do kočíkov, do autosedačiek, aj do prenosnej tašky. Taktiež aj povrch fusaka je veľmi dôležitý. Kvalitné fusaky sú vyrobené z vody a vetru odolného materiálu s vnútornou mäkkou a teplou podšívkou.

Ak chcete pre svoje dieťatko len to najlepšie, neorientujte sa pri výbere fusaku podľa ceny, ale stavte na kvalitu. Kvalitný kočík od renomovaného predajcu !

NEFRIS s.r.o. – info@svetkocikov.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *