Dubový nábytok

Moderný dubový nábytok

Luxus, elegancia a nadčasový dizajn. To všetko a omnoho viac predstavuje vysokokvalitný dubový nábytok. Nábytok vyrobený z prvotriedneho masívneho dubového dreva dokonale uspokojí požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Svojou pevnosťou a odolnosťou je predurčený slúžiť po dlhé roky. Dokonca patrí do skupiny luxusného nábytku, ktorý sa dedí medzi generáciami.Dubový nábytok z masívu

Masív záruka kvality

Kvalitné dubové drevo prechádza dôsledným sušením v sušiarni a následným kvalitným opracovaním. Práve to zvyšuje jeho odolnosť voči tlaku a iným vplyvom. Následne sa z týchto dubových plátov vyrába luxusný dubový nábytok ako sú stolíky, skrine, sekretáre, či postele rôzneho druhu a veľkosti.

dub1

Finálnu povrchovú úpravu si môžete zvoliť buď olej alebo si môže zvoliť bez povrchovej úpravy čím zvýrazníte jedinečnosť prirodzeného dubového dreva.

Ošetrenie je veľmi jednoduché, úplne stačí utrieť suchou handrou prach a raz za čas pretrieť prípravkom na ošetrenie dreva. Zariaďte si aj vy svoj interiér nadčasovým moderným dubovým nábytkom, ktorý zmení od základu cely váš interiér. Oslovte preto priamo výrobcu a doprajte si tento luxus za skutočne prijateľné ceny.

Dubový nábytok do obývačky

 

One thought on “Dubový nábytok

  1. Nádherný dubový nábytok, bola som sa na neho pozrieť osobne v Košiciach a očarila ma , dnes už ho mám doma a skutočne som na svoj interiér pyšná ! Nákup vo firme Nábytok Mirek odporúčam

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *