Ako si ustelieme, tak budeme spať…

Ako si ustelieme, tak budeme spať…

 

„Ako si ustelieš, tak budeš spať.“ Určite ste tieto slová už neraz počuli. Tak by asi bolo vhodné, aby ste si ustlali čo najpohodlnejšie a to čo na najkvalitnejšej posteli s dobrým matracom. K tomu, aby ste sa sladko vyspali vy, aj Váš partner potrebujete posteľ, ktorá bude vyhovovať Vám obom. Tu myslite na to, že posteľ je akási dlhodobá investícia, ktorú budete využívať pár rokov. A aby sa vám počas týchto rokov spalo dobre, je potrebné si vybrať dvojlôžko – manželskú posteľ, ktorá vyhovie všetkým Vašim požiadavkám.

Manželská posteľ je základným kusom nábytku v spálni. Predstavuje miesto, kde si oddýchnete po ťažkom dni, miesto, kde budete relaxovať a miesto, v ktorom budete snívať, alebo si užívať príjemné chvíle s partnerom. Ak chcete spať naozaj dobre, doprajte si ten luxus a zaobstarajte si manželskú posteľ, ktorá Vám skutočne kvalitný spánok prinesie.

Spálňa predstavuje Váš súkromný priestor, intimitu a pokoj. Preto pri výbere nábytku dbajte na to, aby žiaden prvok v spálni nepôsobil rušivo. Takisto aj manželská posteľ musí poskytovať dokonalé pohodlie, rám musí byť pevný a matrac musí podopierať naše telo rovnomerne. Príliš mäkký matrac môže spôsobiť zakrivenie chrbtice a rovnako vám môže uškodiť aj tvrdé lôžko. Dobrý matrac v oblasti pliec a bokov ustupuje a v oblastí pása priestor zapĺňa.

Dôležité je aj umiestnenie manželskej postele. Umiestnenie postele je samozrejme podriadené veľkosti spálne, ak nie je vaša spálňa priestorovo veľká, nemáte na výber veľa možností. Vo všeobecnosti však platí, že posteľ nepatrí k dverám, ani k oknu. Manželská posteľ sa môže postaviť aj voľne do priestoru, ale väčšine ľudí vyhovuje, ak je čelom prisunutá k stene. Je dobré, ak posteľ vytvára harmóniu s ostatným nábytkom, doplnkami a ku kladnému celkovému dojmu prispieva aj vhodne zvolená farba stien.

One thought on “Ako si ustelieme, tak budeme spať…

  1. Dobrý deň,

    s posteľou aj stolíkmi sme veľmi spokojní. Prekvapila nás jednoduchá montáž a krásna, kvalitná povrchová úprava voskom..

    Každý kto ju vidí (rovnako aj stolíky) naživo, nám ju obdivuje a chváli. Môžeme len a len odporúčať.

    Recenziu sme už písali aj na Vašu stránku, ale nezobrazuje to tam, tak napíšem aj tuto.
    Halkovičovci

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *